FORUMA NOTEIKUMI UN APRAKSTS
Diasporas vecāku forums ir Latviešu valodas aģentūras (LVA) platformas “Izglītība diasporā” viena no sastāvdaļām.
 1. Forumā lietotājs var pievienot ziņas, atbildēt uz cita lietotāja ievietoto ziņojumu, izmantojot pogu Atbildēt vai citējot ziņotāja tekstu.
 2. Diasporas vecāku foruma lietotājiem ir jānorāda savs vārds, uzvārds, valsts. Foruma lietotājam ir pienākums norādīt patiesu informāciju.
 3. Lietotājs var piedalīties sarunā par jau esošo tematu vai uzsākt sarunu un aicināt citus sarunāties par jaunu tematu.
 4. Lietotājs temata ziņojumam vai komentāram var pievienot WORD, PDF, JPG vai PNG pielikumu (līdz 3 MB).
 5. Foruma lietotāji viens pret otru izturas cieņpilni. Arī tad, ja viedokļi atšķiras.
 6. Forumā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus, draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus vai pornogrāfiska rakstura ziņojumus, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj Latvijas Republikas likumus un normatīvos aktus.
 7. Foruma lietotājs ir atbildīgs par sniegtās informācijas patiesumu un atbilstību foruma noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. LVA neatbild par foruma lietotāju izdarītajiem likumpārkāpumiem.
 8. Foruma ziņojums vai komentārs atspoguļo tikai tā rakstītāja viedokli.
 9. LVA ir tiesības bloķēt (dzēst) lietotājus, kuri pārkāpj foruma noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus vai komentārus, kas neatbilst šiem noteikumiem.
 10. LVA lēmums par forumā ievietoto ziņojumu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu ir galīgs un neapstrīdams.
 11. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar foruma administratoru, rakstot uz e-pastu: platforma@valoda.lv.