FORUMA NOTEIKUMI UN APRAKSTS
 1. Diasporas skolotāju forums ir Latviešu valodas aģentūras (LVA) platformas “Izglītība diasporā” viena no sastāvdaļām – vieta diskusijām, darbistaba ideju un kopīgu sadarbības projektu radīšanai, virtuālā telpa padomu un ieteikumu saņemšanai.
 2. Diasporas skolotāju foruma lietotājiem ir jāreģistrējas, norādot savu vārdu, uzvārdu, valsti, pilsētu, pārstāvētās skolas vai organizācijas nosaukumu. Foruma lietotājam reģistrējoties ir pienākums norādīt patiesu informāciju.
 3. Forums ir strukturēts četros moduļos (tēmās): metodiskais atbalsts; diasporas skolu darbība; sadarbības iespējas; citas tēmas.
 4. Katru foruma moduli veido vairāki temati. Lietotājs var piedalīties sarunā kādā jau esošajā tematā vai izveidot jaunu tematu.
 5. Lietotājs temata ziņojumam vai komentāram var pievienot WORD, PDF, JPG vai PNG pielikumu (līdz 3MB).
 6. Foruma lietotāji viens pret otru izturas cieņpilni. Arī tad, ja viedokļi atšķiras.
 7. Forumā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus, draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus vai pornogrāfiska rakstura ziņojumus, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj Latvijas Republikas likumus un normatīvos aktus.
 8. Foruma lietotājs ir atbildīgs par sniegtās informācijas patiesumu un atbilstību foruma noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. LVA neatbild par foruma lietotāju izdarītajiem likumpārkāpumiem.
 9. Nav atļauts forumā ievietot vienu un to pašu ziņojumu vairākkārt vai ievietot tēmai vai tematam neatbilstošu ziņojumu.
 10. Foruma ziņojums vai komentārs atspoguļo tikai tā rakstītāja viedokli.
 11. LVA ir tiesības bloķēt (dzēst) lietotājus, kuri pārkāpj foruma noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus vai komentārus, kas neatbilst šiem noteikumiem.
 12. LVA lēmums par forumā ievietoto ziņojumu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu ir galīgs un neapstrīdams.
 13. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar foruma administratoru, rakstot uz e-pastu: platforma@valoda.lv.